Засідання СНТ в рамках ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»7 грудня 2022 р. на кафедрі фармакології та фармакотерапії НФаУ в режимі онлайн проведено засідання СНТ в рамках ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE».

Під час засідання заслухали наступні доповіді:

1. ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА АВТОМОБІЛЬНИХ АПТЕЧОК

Доповідач: Яворська Валерія

Науковий керівник: Жаботинська Н.В., к.мед.н, доцент

1. ГІПОВОЛЕМІЧНИЙ ШОК: ПРИЧИНИ, РАННІ СИМПТОМИ, ПЕРША ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА

Доповідач: Олена Мала

Науковий керівник: Жаботинська Н.В., к.мед.н, доцент

1. ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ФРИГОПРОТЕКТОРНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ КАПСУЛ «ГЛЮЦИНКОВІТ»

Доповідач: Демченко Наталія

Науковий керівник: Штриголь С.Ю., д. мед. н., професор

1. ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ПРОТОКОЛІВ ЛІКУВАННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ

Доповідач: Ярова Леся

Науковий керівник: Деримедвідь Л.В., д. мед. н., професор

1. ВІТАМІННІ ПРЕПАРАТИ В ПРОФІЛАКТИЦІ ЗАСТУДИ ТА ОЦІНКА ЇХНЬОЇ ЕФЕКТИВНОСТИ ТА БЕЗПЕЧНОСТІ

Доповідач: Коновалова Ксенія

Науковий керівник: Бутко Я.О, д. фарм. н., професор

1. РОЛЬ ВІТАМІНІВ В ПЕВНИЙ ПЕРІОД НАШОГО ЖИТТЯ

Доповідач: Грабіна Марія

Наукові керівники: Цеменко К.В., к.фарм.н, асистент

Толмачова К.С., доктор філософії, асистент

Засідання СНТ в рамках ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»За результатами відкритого голосування перше місце посіла Демченко Наталія з доповіддю «Експериментальне обґрунтування фригопротекторної ефективності капсул «Глюцинковіт»», друге місце: Яворська Валерія з доповіддю «Порівняльна характеристика автомобільних аптечок», третє місце зайняла студентка Грабіна Марія з презентацією «Роль вітамінів в певний період нашого життя».