1 засідання СНТ 03.12.2020

У четвер, 03.12.2020 р., на кафедрі фармакології та фармакотерапії у дистанційному режимі відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри, у якому взяли участь понад 40 студентів 3, 4 та 5 курсу Національного фармацевтичного університету.

За модерації завідувача кафедри, доктора медичних наук, професора Штриголя Сергія Юрійовича обговорили основні принципи проведення доклінічних досліджень нових лікарських засобів, ознайомились із загальними методичними засадами експериментальної фармакології, розглянули їх на конкретних прикладах.

Наочності темі засідання додав перегляд відео експерименту з базової методики моделювання судомного синдрому та вивчення протисудомної активності на тваринах, проведеного куратором студентського наукового гуртка кафедри асистентом Цивуніним Вадимом Володимировичем.

Інформативна наукова доповідь, яку зробила за результатами власного доклінічного дослідження нових антиконвульсантів аспірантка (PhD-студент) кафедри Міщенко Марія Віталіївна, надала завершеності засіданню та викликала жваву дискусію.

Дві академічні години засідання промайнули непомітно. За результатами онлайн-конференції одноголосно вирішено проводити засідання в такому форматі регулярно. Передбачається виокремити 2 секції – експериментально-фармакологічну та клініко-фармакологічну, фармакотерапевтичну, на яких щомісяця будуть представлені повідомлення студентів, аспірантів та викладачів кафедри за актуальними напрямами фармації та медицини.

1 засідання СНТ 03.12.2020