Лекція здоровий спосіб життя “Профілактика грипу”

З 28.10 2020 року викладачі кафедри фармакології та фармакотерапії проводять виховні заходи, читаючи лекції студентам про здоровий спосіб життя “Профілактика грипу”.

28.10.2020 року лекцію прослухали студенти ФТб 19(3,10)-01, лектор – Жаботинська Н.В.

Лекція здоровий спосіб життя "Профілактика грипу"

Асистент кафедри фармакології та фармакотерапії Толмачова Карина Станіславівна провела виховну роботу у студентів 2 курсу, спеціальності “Фармація” , у групах 1 та 5

Лекція здоровий спосіб життя "Профілактика грипу"

29/10/2020 року доцент кафедри Жаботинская Наталія Володимирівна і асистент кафедри фармакології та фармакотерапії Толмачова Карина Станіславівна та Цеменко Карина Володимирівна продовжили виховну роботу зі студентами.

Лекцію “Профілактика грипу” прослухали студенти спеціальності «Фізична реабілітація», студенти іноземного факультету 4 курсу, студенти 2 курсу, спеціальності “Фармація” та “ТПКЗ”

Лекція здоровий спосіб життя "Профілактика грипу" Лекція здоровий спосіб життя "Профілактика грипу"

03/11/2020 року доцент кафедри Жаботинска Наталія Володимирівна доповіла лекцію “Профілактика грипу” студентам 4 курсу, 10 групи, спеціальності “Фармація”
Лекція здоровий спосіб життя "Профілактика грипу"