ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фармакології

17-19 квітня  2019 р. у НФаУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фармакології. Учасниками стали переможці І етапу –  42 студенти із 14 закладів вищої освіти України. Змагання проводилися за 2 секціями – медичною та фармацевтичною. У медичній секції взяли участь 24 майбутні лікарі, а у фармацевтичній секції –  18 майбутніх провізора.
Завдання олімпіади охоплювали весь курс фармакології та медичної рецептури, потребували аналітичного мислення, творчого підходу, розуміння зв’язку із суміжними фармацевтичними та медичними дисциплінами. Члени журі, до якого входили  викладачі НФаУ та інших закладів вищої освіти (Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, Дніпропетровська медична академія, Луганський державний медичний університет, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова), під головуванням проф. Штриголя Сергія Юрійовича, оцінили високий рівень підготовки учасників.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Фармакологія” призові місця розподілилися таким чином:
Медична секція
1 місце – Кучерук Олег, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова;
2 місце – Бучакчийська Олена, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця;
3 місце – Підребельний Дмитро, Дніпровська медична академія;

Фармацевтична секція
1 місце – Жадько Юлія, Національний фармацевтичний університет;
2 місце – Романік Карина, Національний фармацевтичний університет;
3 місце – Зеленюк Анастасія, Запоріжський державний медичний університет;
3 місце – Жарун Юлія, Одеський національний медичний університет.

Усі учасники олімпіади отримали приємні подарунки та сертифікати учасників.

Фото доступні за посиланнями:

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фармакології

Медична секція
3 місце – Підребельний Дмитро, Дніпровська медична академія;
3 місце – Стаднік Єлізавета, Українська медична стоматологічна академія, м. Полтава.

Фармацевтична секція
1 місце – Жадько Юлія, Національний фармацевтичний університет;
2 місце – Романік Карина, Національний фармацевтичний університет;
3 місце – Зеленюк Анастасія, Запоріжський державний медичний університет;
3 місце – Жарун Юлія, Одеський національний медичний університет

Усі учасники олімпіади отримали приємні подарунки та сертифікати учасників.

Фото доступні за посиланнями: