Профориентационная работа кафедры

“Якщо корабель не знає, до якого причалу він тримає курс, то ніякий вітер не буде йому супутнім”  Сенека

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті.      Головним завданням профорієнтації є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку та успішного вибору професійного шляху від фахівців.       

Співробітники кафедри фармакології та фармакотерапії активно проводять профорієнтаційну роботу серед учнів випускних 9-11 класів. Змістом профорієнтації є розкриття перспектив фармацевтичної галузі, презентація НФаУ та, зокрема, кафедри фармакології, участь у виставках, конкурсах, ярмарках, презентаціях,  проведення Днів відкритих дверей та інших масових заходів. При проведенні профорієнтаційних заходів використовуються різноманітні друковані ( буклети, плакати, періодичні видання тощо) та відео інформаційні матеріали.

Кафедра здійснює взаємодію із педагогічною спільнотою Чернігівської області. Нещодавно розміщено логотип НФаУ на сайті Proforientator.info, який створено як узагальнюючий ресурс інформації для школярів, наразі він має близько 20 000 відвідувань на місяць із стійкою тенденцією до зростання. Логотип розміщено в профільних розділах «Провізор» та «Фармацевт» посилання Proforientator.info

План профорієнтаційної роботи кафедри фармакології та фармакотерапії у 2021-2022 н.р.

Звіт кафедри фармакології та фармакотерапії про профорієнтаційну роботу у 2020-2021 н.р.

Профорієнтаційна работа кафедри (фотозвіти)

2021-2022 навчальний рік

2020-2021 навчальний рік

2019-2020 навчальний рік  

Print Friendly, PDF & Email