Олімпіада з фармакології 2021 у дистанційному форматі

15 квітня 2021 року відбулась традиційна олімпіада НФаУ з фармакології. У зв’язку з карантинними обмеженнями її вперше проведено в дистанційному форматі з використанням програми ZOOM і платформи Pharmel. Велику організаційну роботу провели відповідальний за роботу СНТ та проведення олімпіад, кандидат фармацевтичних наук, асистент Вадим Цивунін і кандидат фармацевтичних наук, асистент Ольга Койро.

В олімпіаді взяли участь 25 студентів 3 курсу, на якому вивчають фармакологію, а також 4 студенти 4 курсу, які брали участь в аналогічній олімпіаді 2020 року і вже успішно склали іспит з цього предмету, але мали бажання випробувати себе знов.

Скріншоти демонструють, як проходила олімпіада. Після короткого інструктажу студентам було запропоновано 10 завдань з різних тем фармакології. З урахуванням важливості інтеграції різних дисциплін  у підготовці майбутнього фахівця  деякі з них тісно пов’язані з фармакогнозією, органічною та фармацевтичною хімією. На виконання кожного завдання відводилось 6 хвилин. Протягом цього обмеженого часу олімпійці давали короткі відповіді на 5 питань відкритого типу з використанням Google форми, розраховували дозу одного з препаратів і виписували рецепт.

Після виконання завдань, коли всі відповіді були відправлені в оргкомітет, завідувач кафедри професор Сергій Штриголь обговорив з олімпійцями всі завдання та ознайомив їх з критеріями оцінювання (1 бал за повну правильну відповідь на кожне питання, у підсумку максимум 50 балів), які дозволяють швидко та об’єктивно визначити рейтинг кожного учасника.

РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ НФаУ З ФАРМАКОЛОГІЇ

Щиро дякуємо всім олімпійцям! Особливо вітаємо тих, хто показав найкращі результати.

Студентів 3 курсу, які набрали понад 34 бали, кафедра заохочує максимальним балом (100 А) на іспиті з фармакології  (без складання*),

31-33,9 б. – 95 А на іспиті (без складання*),
30-30,9 б. – 90 А на іспиті (без складання*),
менше 30 б. – максимальним балом (40) на підсумковому модулі (без складання*).

Особлива подяка студентам 4 курсу. Марія Шостопаль перемогла на олімпіаді НФаУ з фармакології 2020 року, Поліна Чуйкова, Неля Русін і Наталія Сидоренко рік тому також показали гарні результати. Але за рік всі вони підвищили свій фармакологічний рейтинг. Це переконливо свідчить, що базові знання з фармакології стають у пригоді  та вдосконалюються при подальшому вивченні фармакотерапії, клінічної фармації       та фармацевтичної опіки.

Кафедра заохочує студентів 4 курсу максимальним балом (40) на підсумковому модулі (без складання*).
* – за бажання студент може скласти іспит (модульний контроль) 

Олімпіада з фармакології 2021 у дистанційному форматі Олімпіада з фармакології 2021 у дистанційному форматі Олімпіада з фармакології 2021 у дистанційному форматі Олімпіада з фармакології 2021 у дистанційному форматі Олімпіада з фармакології 2021 у дистанційному форматі Олімпіада з фармакології 2021 у дистанційному форматі Олімпіада з фармакології 2021 у дистанційному форматі Олімпіада з фармакології 2021 у дистанційному форматі Олімпіада з фармакології 2021 у дистанційному форматі Олімпіада з фармакології 2021 у дистанційному форматі Олімпіада з фармакології 2021 у дистанційному форматіОлімпіада з фармакології 2021 у дистанційному форматі

Print Friendly, PDF & Email