Засідання студентського наукового товариства кафедри фармакології та клінічної фармації 10.12.2024

10.12.2024 о 16.30 на кафедрі фармакології та клінічної фармації відбулася визначна наукова подія — секційне засідання студентського наукового товариства в рамках V Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE» із застосуванням ZOOM-технології. Засідання вкотре підтвердило високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти.

В роботі секції взяли участь 35 слухачів. Представлено 14 доповідей:

 

  1. Гуторка Микита, Кирилов Дмитро, Мекленбурцев Олександр «Модель ампутації нижньої третини гомілки щура: характеристика стану центральної нервової системи, фізичної витривалості та маси тіла в динаміці

Науковий керівник: Штриголь С.Ю., зав. кафедри, д.м.н., професор

  1. Яворська Валерія, «Порівняльний аналіз українського та европейського протоколів фармакотерапії генітального ендометріозу

Науковий керівник: Жаботинська Н.В., к.мед.н., доцент

  1. Коцар Ольга Вплив екстракту культури тканин унгернії Віктора на поведінкові реакції, м’язовий тонус та больову чутливість

Науковий керівник: Штриголь С.Ю., зав. кафедри, д.м.н., професор;  Степанова С.І. к..фарм.н.,, доцент

  1. Закревська Дар’я «Обізнаність співробітників та відвідувачів аптек щодо умов раціонального застосування препаратів для лікування метеоризму».

Науковий керівник: Бєлік Г.В., к.фарм.н., доцент

  1. Налізько Анастасія «Перша долікарська допомога при травмах кісток та суглобів»

Науковий керівник: Верховодова Ю.В., к.мед.н., асистент

  1. Ступак Анастасія «Дослідження ефективності застосування PNF-терапії у фізичній терапії при корінцевому синдромі на рівнях L3-L4»

Науковий керівник: Савохіна М..В., к.мед.н., доцент

  1. Дмитро Кирилов, Анастасія Рижук «Порівняльний аналіз підходів до фармакотерапії бронхіальної астми алергічної та неалергічної етіології»

Науковий керівник: Жаботинська Н.В., к.мед.н., доцент

  1. Рижук Анастасія «Сучасні підходи до лікування мігрені»

Науковий керівник: Бєлік Г.В., к.фарм.н., доцент

  1. Пономаренко Юлія «Сучасні підходи до лікування акне та догляд за проблемною шкірою в підлітковому віці»

Науковий керівник: Рябова О.О., к.мед.н., доцент

  1. Топчій Юлія «Вплив стресу на стан шкіри: роль косметичних засобів у боротьбі з ознаками стресу»

Науковий керівник: Рябова О.О., к.мед.н., доцент

  1. Онущак Ганна «Аналіз асортименту протигрибкових лікарських засобів на фармацевтичному ринку України»

Науковий керівник: Кононенко А.В., к.фарм.н., доцент

  1. Германова Дар’я «Фармакотерапія розладу сприйняття викликаного галюциногенами (HPPD)»

Науковий керівник: Кононенко А.В., к.фарм.н., доцент

  1. Мосенцева Катерина «Гіперпролактинемія як побічна реакція ліків та шляхи ії профілактики та корекції (за даними моніторингу побічних реакцій у м. Харкові та Харківській області)»

Науковий керівник: Деримедвідь Л.В. д.м.н., професор

  1. Маршуба Яна «Клінічні та фармакологічні аспекти тривалої терапії ПТСР із застосуванням антидепресантів: обізнаність фармацевтів»

Науковий керівник: Савохіна М..В., к.мед.н., доцент

 

Під час заходу студенти представили свої наукові роботи, які вирізнялися актуальністю, глибиною досліджень та інноваційним підходом до вирішення сучасних фармакологічних питань. Роботи викликали жваве обговорення та конструктивну дискусію серед учасників і присутніх, що свідчить про високий рівень зацікавленості й професійного підходу до проблематики.

За результатами засідання було визначено номінантів на призові місця.

 

Переможцями стали:

Перше місцеГуторка Микита, Кирилов Дмитро, Мекленбурцев Олександр — робота, яка отримала найвищу оцінку журі за наукову новизну (екпериментальна робота)  та практичну значущість результатів.

Два других місцяРижук Анастасія  та Ступак Анастасія — роботи, що відзначилися глибоким аналізом сучасної фармакотерапії та методів фізичної реабілітації, та презентаційними навичками авторів.

Два третіх місцяПономаренко Юлія та Яворська Валерія,  дослідження, які вразили своєю креативністю та міждисциплінарним підходом.

Вітаємо переможців!

Особливу увагу привернула доповідь Коцар Ольги, учениці комунального закладу “Харківський ліцей № 31 Харківської міської ради”. Її наукова робота, виконана в рамках Малої академії наук України під керівництвом професора Штриголя С.Ю. та доц. Степанової С.І., отримала схвальні відгуки за ґрунтовність підходу та перспективність отриманих результатів. Участь Ольги в засіданні стала яскравим прикладом інтеграції шкільної та університетської науки, що відкриває нові можливості для молодих дослідників.

Захід став платформою для обміну знаннями, ідеями та натхненням серед молодих науковців і викладачів кафедри, демонструючи важливість і значення науки у сучасній фармакології та клінічній практиці.

Засідання студентського наукового товариства кафедри фармакології та клінічної фармації 10.12.2024Засідання студентського наукового товариства кафедри фармакології та клінічної фармації 10.12.2024Засідання студентського наукового товариства кафедри фармакології та клінічної фармації 10.12.2024Засідання студентського наукового товариства кафедри фармакології та клінічної фармації 10.12.2024Засідання студентського наукового товариства кафедри фармакології та клінічної фармації 10.12.2024Засідання студентського наукового товариства кафедри фармакології та клінічної фармації 10.12.2024

 

Print Friendly, PDF & Email