06.06.2024 на кафедрі фармакології та фармакотерапії відбулося засідання СНТ

06.06.2024 на кафедрі фармакології та фармакотерапії відбулося засідання СНТ з застосуванням ZOOM – технології.

Було заслухано доповіді здобувачів вищої освіти. В обговореннях доповідей брали участь викладачі та здобувачі вищої освіти.

ПРОГРАМА

  1. Гезун Артур «Порівняльне дослідження центральних нейротропних властивостей препаратів дикорослої шоломниці байкальської та культури її тканин»          Керівник проф. Штриголь С.Ю.
  2. Левченко Катерина «Вплив препаратів культури тканин та дикорослої шоломниці байкальської на фізичну витривалість, гіпоксію та судомний синдром в експерименті» Керівник проф. Штриголь С.Ю
  3. Колісніченко Катерина «Експериментальне вивчення психо- та нейротропних ефектів бета-адреноблокаторів    Experimental study of psycho- and neurotropic effects of beta-adrenoblockers»          Керівник проф. Щокіна К.Г.
  4. Басараб Альона «Особливості фармацевтичної опіки у пацієнтів, що страждають на варикозну хворобу» Керівник доц. Бєлік Г.В.
  5. Прибєга Ірина «Фармацевтична опіка при профілактиці та лікуванні вугрової хвороби» Керівник доц. Матвійчук А.В.
  6. Бублікова Людмила «Роль фармацевтів у наданні фармацевтичної опіки пацієнтам з надмірною вагою та ожирінням: результати опитування». Керівник Степанова С.І.
  7. Марцун Богдан «Фармацевтична опіка пацієнтів при відпуску препаратів для лікування захворювань гепато-біліарної системи» Керівник  доц.   Степанова С.І.
  8. Поставничий Максим «Ставлення студентів-фармацевтів щодо ефективності та безпечності застосування дієтичних добавок» Керівник доц. Степанова С.І.

 

06.06.2024 на кафедрі фармакології та фармакотерапії відбулося засідання СНТ 06.06.2024 на кафедрі фармакології та фармакотерапії відбулося засідання СНТ 06.06.2024 на кафедрі фармакології та фармакотерапії відбулося засідання СНТ

Print Friendly, PDF & Email