Запрошення до участі у 1 етапі Всеукраїнської олімпіади з фармакології

Шановні студенти!

Запрошуємо студентів 3 курсу, що навчаються за освітніми програмами «Фармація», «Клінічна фармація», «Технологія парфумерно-косметичних засобів», взяти участь у 1 етапі Всеукраїнської олімпіади з фармакології, який відбудеться 28 березня 2022 року на кафедрі фармакології та фармакотерапії. Про час проведення буде повідомлено додатково.

Олімпіада включатиме завдання відкритого типу з різних тем фармакології (у т.ч. з рецептури) з обмеженим часом виконання. Роботи студентів будуть під шифрами, перевірка відбуватиметься методом “сліпого контролю”. Успішна участь у 1 етапі олімпіади буде врахована в рейтингу студентів з дисципліни “фармакологія”.

Переможці представлятимуть НФаУ на 2 етапі Всеукраїнської олімпіади з фармакології (фармацевтична секція), який відбудеться 12-13 травня 2022 року у НФаУ за участі представників різних закладів вищої освіти України – переможців 1 етапу своїх закладів.

Просимо бажаючих заздалегідь (до 15 березня) записатися на участь у 1 етапі олімпіади у свого викладача фармакології.

Запрошуємо вас до участі, щиро зичимо успіху!