Запрошення до участі у VI Універсіаді з клінічної фармакології

Шановні студенти!
Повідомляємо вас, що VI Універсіада з клінічної фармакології відбудеться 22-23 березня 2022 р. у дистанційному режимі на базі кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
Для участі в Універсіаді потрібно до 1 березня 2022 року зареєструватись за посиланням: https://bit.ly/2RlhTe8
В рамках Універсіади буде проведена олімпіада з клінічної фармакології та науково-практична конференція студентів та молодих вчених з актуальних проблем клінічної фармакології, клінічної фармації та фармакотерапії.
Олімпіада передбачає індивідуальні та командні конкурсні письмові завдання з клінічної фармакокінетики, клінічної фармакодинаміки, взаємодії лікарських засобів, небажаних побічних реакцій на лікарські засоби, персоналізованої фармакотерапії серцево-судинних захворювань, захворювань дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, раціональної антибіотикотерапії.
Запрошуємо студентів 4-5 курсів до участі!
Просимо усіх бажаючих заздалегідь (до 25 лютого) повідомити свого викладача фармакотерапії або клінічної фармації та фармацевтичної опіки.