Засідання СНТ 26.01.2024

26.01.2024 о 17.00 на кафедрі фармакології та фармакотерапії відбулося засідання СНТ з застосуванням ZOOM – технології. Було заслухано доповіді здобувачів вищої освіти.

ПРОГРАМА ДОПОВІДЕЙ

1. Бородіна Тетяна _ «Дослідження обізнаності студентів щодо  властивостей основних груп антисекреторних препаратів та аналіз їх ефективності й асортименту» – Науковий керівник: доц. Бєлік Г.В.
  2. Вільхова Анжела _ «Місце та роль фармацевтичної опіки при симптоматичному лікуванні акне» Науковий керівник: ас. Цеменко К.В.
  3. Зінов`єва Рената _ «Особливості фармацевтичної опіки у пацієнтів похилого віку з ревматоїдним артритом» _ Науковий керівник: доц. Таран А.В.
  4. Люлько Ілона _ «Дослідження обізнанності студентів щодо фармакобезпеки нових класів гіпоглікемічних засобів для лікування цукрового діабету II типу» – Науковий керівник: проф. Деримедвідь Л.В.
  5. Маслова Вікторія _ «Взаємозв’язок фізичної активності та здоров’я людини» – Науковий керівник: ас. Цеменко К.В.
  6. Онофрійчук Марія _ «Фармаконагляд за побічними реакціями блокаторів кальцієвих каналів у м. Харкові та області» – Науковий керівник: проф. Деримедвідь Л.В.
  7. Ситенок Анастасія _ «Роль фармацевта в подоланні стресу та його наслідків для організму людини» – Науковий керівник: ас. Цеменко К.В.
  8. Томащук Аліна _ «Аналіз побічної дії місцевих анестетиків та визначення шляхів їх мінімізації» – Науковий керівник: проф. Щокіна К.Г.
  9. Чеботар Діана _ «Обізнаність студентської спільноти та фармацевтів про опікову травму та її фармакокоррекцію» – Науковий керівник: проф. Бутко Я.О.
  10. Люта (Корнієнко) Євгенія _ «Клініко-фармакологічні аспекти раціонального застосування засобів для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту (печії)» – Науковий керівник: ас. Кононенко А.В.

Засідання СНТ 26.01.2024