Квест-фест НФаУ  «Однокурсник –  2021»

30 червня 2021 р. відбувся квест-фест НФаУ “Однокурсник – 2021”.
Квест-фест НФаУ  «Однокурсник -  2021»
Напередодні summer holidays, 30 червня,  за ініціативи та під патронатом ректора, професора Алли Котвіцької, відбувся перший загальноуніверситетський Квест-фест НФаУ  «Однокурсник –  2021».
У спортивно-інтелектуальних змаганнях взяли участь першокурсники трьох факультетів університету, які об’єдналися у 10 команд.
Маршрутні листи команд передбачали пошук десяти локацій з інтерактивними сюжетами, реквізитом та інтелектуальними завданнями.
Вже самі назви локацій дивували та передбачали креативні рішення, налаштовували на мозковий штурм:
– RE-АГЕНТИ
– АНТИТІЛА
– LINGUISTICS CLUB
– PLANTA
– АПТЕКА ДЛЯ ДУШІ
– HELP ME
– ОЛІМПІК
– PLAZMA
– АРБОРЕТУМ
– LOVE IT RITM
Співробітники кафедри фармакології та фармакотерапії доц. Жаботинська Н.В., ас. Толмачова К.С. та ас. Цеменко К.В. взяли активну участь в організації підготовці змістовних та креативних завдань для студентів.
Приємно вітати переможців:
І місце – команда “Етиловий спирт”
ІІ місце – команда “Гарем Артема”
ІІІ місце – команда “Провізорята”
Пишаємося нашими першокурсниками!!
Змістовного літа вам, студентство НФаУ!
Квест-фест НФаУ  «Однокурсник -  2021»Квест-фест НФаУ  «Однокурсник -  2021»