Профорієнтаційний захід «Я обираю Національний Фармацевтичний Університет» для учнів випускного класу Богодухівського району

6 березня 2024 року завідувач кафедри фармакології та фармакотерапії Штриголь С.Ю., доцент Таран А.В., доц. Матвійчук А.В. асист. Кононенко А.В. разом з Ковальською О. В., представником приймальної комісії НФаУ провели профорієнтаційний захід «Я обираю Національний Фармацевтичний Університет» для учнів випускного класу Богодухівського району. Були присутні учні та вчителі Краснокутського ліцею № 2 та Козіївського ліцею Краснокутської громади.

Олена Василівна презентувала спеціальності, які можна отримати в НФаУ. Звернула увагу на те що для вступу на бюджет надається 100 місць на різні спеціальності. Роз’яснила майбутнім абітурієнтам особливості правил вступу до НФаУ та переваги навчання в нашому вузі. Викладачі кафедри надали відповіді на питання учнів, яких зацікавило навчання в НФаУ. В профорієнтаційному заході прийняло участь 20 студентів.