20 березня 2024 року на базі Фахового коледжу Національного фармацевтичного університету пройшла Міжнародна дистанційна науково-практична конференція «Актуальні питання підготовки фахівців: реалії та перспективи». К.мед.н., доцент ЗВО Наталія Жаботинська виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Досвід організації тренінгів з відпрацювання практичних навичок у співпраці із стейкхолдерами», в який висвітлила проблему забезпечення відпрацювання практичних навичок з різних освітніх компонент здобувачами вищої освіти спеціальностей 226 Фармація, промислова фармація; 227 Терапія та реабілітація та шляхи її вирішення, спираючись на досвід кафедри фармакології та фармакотерапії.

Участь кафедри фармакології та фармакотерапії у роботі Міжнародної дистанційної науково-практичної конференції «Актуальні питання підготовки фахівців: реалії та перспективи» Участь кафедри фармакології та фармакотерапії у роботі Міжнародної дистанційної науково-практичної конференції «Актуальні питання підготовки фахівців: реалії та перспективи»