19.04.2024 відбулося секційне засідання СНТ XXX Міжнародної науково практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ»

19.04.2024 о 16.30 на кафедрі фармакології та фармакотерапії відбулося секційне засідання СНТ XXX Міжнародної науково практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» посвідчення УкрІНТЕІ № 601 від 11.12.2023 р .) з застосуванням ZOOM – технології.

ПРОГРАМА СЕКЦІЙНОГО ЗАСІДАННЯ СНТ 19.04.2024

1. Калинович Назар «Леводопа – стратегія у корекції симптомів хвороби Паркінсона»_Науковий керівник: Деримедвідь Л.В., д.мед.н., професор
  2. Васильченко Вікторія «Обізнаність здобувачів вищої освіти щодо фармакологічних особливостей вітамінних препаратів» _ Науковий керівник: Бєлік Г.В., к.фарм.н., доцент
  3. Рижук Анастасія «Доцільнісь застосування препарату Еренумаб для профілактики мігрені»_Науковий керівник: Бєлік Г.В., к.фарм.н., доцент
  4. Яворська Валерія «Сучасні методи лікування ендометріозу»_Науковий керівник: Бєлік Г.В., к.фарм.н., доцент
  5. Кирилов Дмитро «Фармакотерапія псевдоалергічних станів»_Науковий керівник: Матвійчук А.В., к.фарм.н., доцент
  6. Яворська Валерія «Дослідження асортименту та аналіз складу гемостатичних засобів»_Науковий керівник: Савохіна М..В., к.мед.н., доцент
  7. Сергієнко Тетяна «Аналіз доступності терапії хворих на ХОЗЛ в Україні»_Науковий керівник: Савохіна М..В., к.мед.н., доцент

Кожен виступ супроводжувався жвавою дискусією. В обговоренні доповідей взяли участь завідувач кафедри фармакології та фармакотерапії, професор Штриголь С.Ю., професори Щьокіна К.Г. та Деримедвідь Л.В., доценти Жаботинська Н.В., Савохіна М.В., Степанова С.І. та Бєлік Г.В., а також ас. Кононенко А.В.

За результатами анонімного голосування були визначені дипломанти секції.

перше місце посіла – Сергієнко Тетяна,

друге місце – Калинович Назар,

третє місце – Яворська Валерія.

Вітаємо переможців!