Лекції здоровий спосіб життя “Збережемо нашу планету від екологічної катастрофи”

З 11.11.2020 року викладачі розпочали проводити лекції на тему “Збережемо нашу планету від екологічної катастрофи”. Під час доповіді студентам розповідають про необхідність раціонального використання пластику, паперу, скла…та обговорюють питання необхідності сортування смітту як у стінах університету, так і вдома.

Лекції здоровий спосіб життя "Збережемо нашу планету від екологічної катастрофи"Лекції здоровий спосіб життя "Збережемо нашу планету від екологічної катастрофи"