Speaking Club “PROфесійна англійська: фармакологія та фармакотерапія – підґрунтя фармацевтичної освіти”.

14 листопада 2023 р. відбулося засідання Speaking Club, хедлайнером якого стала кафедра фармакології та фармакотерапії. Гасло засідання «PROфесійна англійська: фармакологія та фармакотерапія – підґрунтя фармацевтичної освіти».

Це перший досвід роботи мовного клубу НФаУ,  присвяченої  певній кафедрі університету. Завідувач кафедри професор Сергій Штриголь, професори Катерина Щокіна, Ярослава Бутко, доценти Наталія Жаботинська, Світлана Степанова, асистенти Анна Кононенко, Карина Цеменко підготували та здійснили презентацію англійською мовою, розповіли про історію та сьогодення нашої кафедри – однієї із найстаріших кафедр університету.

У засіданні мовного клубу взяли участь понад 40 студентів і викладачів.

Speaking Club  "PROфесійна англійська: фармакологія та фармакотерапія – підґрунтя фармацевтичної освіти". Speaking Club  "PROфесійна англійська: фармакологія та фармакотерапія – підґрунтя фармацевтичної освіти". Speaking Club  "PROфесійна англійська: фармакологія та фармакотерапія – підґрунтя фармацевтичної освіти". Speaking Club  "PROфесійна англійська: фармакологія та фармакотерапія – підґрунтя фармацевтичної освіти". Speaking Club  "PROфесійна англійська: фармакологія та фармакотерапія – підґрунтя фармацевтичної освіти". Speaking Club  "PROфесійна англійська: фармакологія та фармакотерапія – підґрунтя фармацевтичної освіти".