Засідання СНТ 21.04.2023 р в рамках XXIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ»

21 04.2023 р., в режимі онлайн,  проведено сумісного секційного засідання СНТ кафедри фармакології та фармакотерапії та кафедри фізичної реабілітації та здоров’я, в рамках XXIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ» (НФаУ, 19-21 квітня 2023 р., м Харків).

ПІД ЧАС ЗАСІДАННЯ ЗАСЛУХАЛИ НАСТУПНІ ДОПОВІДІ:

1. Могильна Тетяна «Паксловід в амбулаторній практиці: на що потрібно звернути увагу?» Науковий керівник: д.мед.н., професор кафедри фармакології та фармакотерапії, Кіреєв Ігор Володимирович.
  2. Артикова Дар’я «Застосування фізичної терапії при захворюваннях нервової системи у дітей». Науковий керівник: доцент, к.пед.н., доцент Таможанська Ганна Валеріївна
  3. Адлер Богдан «Модуляція пам’яті мінеральним складом раціону (експериментальне дослідження)» науковий керівник: д.мед.н., професор Штриголь Сергій Юрієвич
  4. Берловський Дмитро «Ефективність терапії шрот як самостійного методу консервативного лікування ідіопатичного сколіозу». Науковий керівник: к.фіз.вих, доцент Гончарук Наталія Володимирівна.
  5. Шостенко Катерина «Проблема антибіотикоасоційованої діареї в сучасному світі та методи її профілактики» науковий керівник: к.фарм.н., асистент Цеменко Карина Володимирівна
  6. Болотова Лоліта «Клінічний реабілітаційний менеджмент при гіпертонічній хворобі ii стадії». Науковий керівник: к.фіз.вих, доцент Мятига Олена Миколаївна.
  7. Краснораменська Олександра «Фармакотерапія мігрені з урахуванням сучасних тенденцій доказової медицини» науковий керівник: Ph.D, асистент Толмачова Карина Станіславівна
  8. Павлевич Владислав «Методи оцінки та контролю у фізичній терапії хворих з синдромом зап’ястного каналу». Науковий керівник: : к.фіз.вих, доцент Гончарук Наталія Володимирівна.
  9. Чуфицький Єгор «Сучасні аспекти терапії інфекційних захворювань викликаних Pseudomonas aeruginosa». Науковий керівник: д.мед.н., професор Деримедвідь Людмила Віталіївна
  10. Ступак Анастасія «Вплив дистресу на поставу людини». Науковий керівник: викладач кафедри фізичної реабілітації та здоров’я, Коц Назар Сергійович.
  11. Седих Софія «Перспективи застосування бета-адреноблокаторів у комплексній фармакотерапії онкологічних захворювань». Науковий керівник: д.мед.н., професор Деримедвідь Людмила Віталіївна

За результатами відкритого голосування  посіли:

І місце:  Чуфицький Єгор «Сучасні аспекти терапії інфекційних захворювань викликаних Pseudomonas aeruginosa». (науковий керівник: д.мед.н., професор Деримедвідь Л.В.)  та Могильна Тетяна «Паксловід в амбулаторній практиці: на що потрібно звернути увагу?» (науковий керівник: д.мед.н., професор кафедри фармакології та фармакотерапії, Кіреєв І.В.).

ІІ місце: Адлер Богдан «Модуляція пам’яті мінеральним складом раціону (експериментальне дослідження)» (науковий керівник: д.мед.н., професор Штриголь С.Ю.) та Шостенко Катерина «Проблема антибіотикоасоційованої діареї в сучасному світі та методи її профілактики» науковий керівник: к.фарм.н., асистент Цеменко К.В.

ІІІ місце: Седих Софія «Перспективи застосування бета-адреноблокаторів у комплексній фармакотерапії онкологічних захворювань». (науковий керівник: д.мед.н., професор Деримедвідь Л,В.) та Краснораменська Олександра «Фармакотерапія мігрені з урахуванням сучасних тенденцій доказової медицини» (науковий керівник: Ph.D, асистент Толмачова К.С.).