VIІ Всеукраїнська Універсіада з клінічної фармакології

11-12 квітня 2023 р. в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця у дистанційному режимі відбулась VIІ Всеукраїнська Універсіада з клінічної фармакології.

Членом журі традиційно був запрошений професор кафедри фармакології та фамрмакотерапії Ігор Кіреєв

VIІ Всеукраїнська Універсіада з клінічної фармакології

В Універсіаді взяли участь 12 здобувачів вищої освіти 4 курсу Національного фармацевтичного університету. 11 студентів взяли участь у індивідуальному конкурсі (керівники проф. Ігор Кіреєв, доц. Наталія Жаботинська, доц. Оксана Рябова), Шерстюк Марія (керівник доц. Наталія Жаботинська) вийшла у ІІ тур Універсіади і отримала Диплом переможця І ступеню.

Здобувачі вищої освіти Ставицька Наталія, Варфоломєєва Дар’я, Ленц Кристина, Кругліков Вадим (науковий керівник доц. Оксана Рябова) взяли участь у командному конкурсі.

В рамках Універсіади проводилась Науково-практична конференція, в якій Могильна Тетяна (науковий керівник проф. Ігор Кіреєв) виступила з доповіддю «Клінічна фармакологія препаратів для амбулаторного лікування COVID-19», отримала Диплом за кращу доповідь в секції «Клінічна фармакологія та фармакотерапія»; Ульянова Наталія (науковий керівник доц. Наталія Жаботинська) доповіла про клінічну фармакологію препаратів для сучасної фармакотерапії атеросклерозу; Кононенко Владислава (науковий керівник доц. Наталія Жаботинська) підготувала доповідь на тему «Сучасні підходи до вибору хондропротекторів для лікування остеоартрозу» та отримала Диплом за кращу доповідь в секції «Клінічна фармакологія та фармакотерапія».