1 травня 2024 р. кафедра фармакології та фармакотерапії взяла участь у масштабному профорієнтаційному заході НФаУ «Фармквест. Код незламності», що відбувся в обладнаному укритті. У заході, що організували ректорат, приймальна комісія, культурний центр, низка кафедр, студентський актив, взяли участь 112 школярів міста Харкова (9-11 класи) та їх вчителі.

Зав. кафедри професор С.Ю. Штриголь, асистент К.В. Цеменко та аспірант Е.М. Давидов підготували цікаву інформацію про кафедру на одній із 5 локацій НФаУ, яку назвали «Pro збереження життя». Школярам, що потрапили на локацію кафедри в складі двох команд за результатами жеребкування, запропонували самостійно виконати експеримент in vitro, що демонструє принцип миттєвої кровоспинної дії контактного гемостатика. Також школярів навчили надавати допомогу за потрапляння чужорідного тіла в дихальні шляхи та робити непрямий масаж серця з використанням манекенів. Після опанування цих навичок школярі продемонстрували їх всім присутнім на заході. Виступ команд відбувся творчо (хоча на підготовку вони мали лише декілька хвилин), театралізовано, у супроводі тематичних віршів, та дістав високу оцінку журі, яке очолювали в.о. ректора А.А. Котвіцька та проректор А.І. Федосов.

На  Фармквесті панувала святкова атмосфера. Всі команди та їх керівники отримали пам’ятні сувеніри. Сподіваємося, що багато учасників Фармквесту стануть студентами НФаУ.

1 травня 2024 р. кафедра фармакології та фармакотерапії взяла участь у профорієнтаційному заході НФаУ «Фармквест. Код незламності» 1 травня 2024 р. кафедра фармакології та фармакотерапії взяла участь у профорієнтаційному заході НФаУ «Фармквест. Код незламності» 1 травня 2024 р. кафедра фармакології та фармакотерапії взяла участь у профорієнтаційному заході НФаУ «Фармквест. Код незламності» 1 травня 2024 р. кафедра фармакології та фармакотерапії взяла участь у профорієнтаційному заході НФаУ «Фармквест. Код незламності» 1 травня 2024 р. кафедра фармакології та фармакотерапії взяла участь у профорієнтаційному заході НФаУ «Фармквест. Код незламності»